Baranki Grupa 8 – Laski pod Warszawą

Miejsce: Kościół rektorski w Laskach pw. Matki Bożej Anielskiej

Prowadzący:

Anna i Michał Las-Opolscy

Agnieszka i Tomasz Kondej

Małgorzata i Paweł Grabiec

Kapłan: Ksiądz Michał Wudarczyk

Kontakt: Baranki.Laski@szkolamontessori.com.pl

Grupa powstała w odpowiedzi na potrzeby Mikroszkoły Laski.

Tworzymy niewielką grupę (max. 6 rodzin). Będziemy spotykać się przy Kaplicy w Laskach, która znajduje się na terenie Towarzystwa Opieki nad Ociemniałymi.

Już mamy komplet…

Anna i Michał Las-Opolscy
Jesteśmy rodzicami trójki dzieci. 3, 5, 8 lat.
Na co dzień Anna pracuje jako psycholog rodzinny, psychoterapeuta. Wspiera rodziny a szczególnie mamy przeżywające kryzys w macierzyństwie. Pomaga w znalezieniu zdrowego balansu między domem, wychowaniem dzieci a pracą zawodową.
Michał od 15 lat wykonuje zawód radcy prawnego. Wspiera klientów w rozwoju biznesowym

Agnieszka i Tomasz Kondej
Jesteśmy małżeństwem 11 lat, mamy czwórkę dzieci uczących się w trybie edukacji domowej. Tomek, farmaceuta i filozof, obecnie pracuje w branży IT, Agnieszka, psycholg i pedagog, od lat zwiazana jest z edukacją alternatywną. Jesteśmy związani z warszawskimi (i nie tylko 🙂 ) Dominikanami.

Małgorzata i Paweł Grabiec
Jesteśmy małżeństwem od 12 lat, mamy dwójkę dzieci. Paweł z wykształcenia jest psychologiem, obecnie pracuje w branży IT, Gosia jest psychologiem i pedagogiem, zajmuje się m.in prowadzeniem warsztatów psychoedukacyjnych.
W zeszłym roku z grupą Baranków, z wielką radością poprowadziliśmy naszego synka do Pierwszej Komunii Świętej, teraz chcielibyśmy pomóc w tym innym rodzinom.

Baranki Grupa 1 – Beskid Żywiecki

Parafia: w Soli k/Zwardonia Prowadzący: Anna i Aleksander Olszowscy oraz Kasia i Szymon Kasia Dyllus Kapłan: ks. Mirosław Szewieczek Kontakt: Baranki.BeskidZywiecki@szkolamontessori.com.pl Zapraszamy na spotkania raz

Baranki Grupa 2 – Brody – Kalwaria Zebrzydowska

Parafia: Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Brodach Prowadzący: Agnieszka i Jan Pleti Kapłan: Ojciec Barnaba Olszewski Kontakt: Baranki.Brody@szkolamontessori.com.pl Dla rodzin z ed i sympatyków.

Baranki Grupa 3 – Częstochowa

Miejsce: Centrum Duchowości Archidiecezji Częstochowskiej Święta Puszcza czyli Ośrodek Rekolekcyjny Święta Puszcza w Olsztynie k. Częstochowy Prowadzący: Weronika i Łukasz Kapustowie oraz Beata i Maciek

Baranki Grupa 4 – Głogoczów, Jamna

Parafia: Sanktuarium Matki Bożej Niezawodnej Nadziei na Jamnej Prowadzący: Joanna i Maciej Dzikowiccy Kapłan: Ojciec Grzegorz Kluz z Jamnej Kontakt: Baranki.Jamna@szkolamontessori.com.pl Dla wszystkich, ale też

Baranki Grupa 5 – Katowice

Parafia: Przemienienia Pańskiego w Katowicach Prowadzący: Beata i Andrzej Bisok Kapłan: Ojciec Bartłomiej Sumara OP Kontakt: Baranki.Katowice@szkolamontessori.com.pl Rodziny związane z parafią Przemienienia Pańskiego w Katowicach